Apartament ne shitje 125000 Don Bosko

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 112 m2, i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenjie, kuzhine, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ka nje pozicion mjaft te mire dhe ndodhet ne katin e dyte te banimit te nderteses. Cmimi: 125.000 euro.
Per me shume informacion kontaktoni ne nje nga numrat e meposhtem:
Numer kontakti 1: 0698080800
Numer kontakti 2: 0672055541

Ndryshuar ne 28 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Tetor, 2019