Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 106 m² 79.000 Euro (Porcelan) 79000 Porcelan

Apartamenti eshte ne katin 6-te, me siperfaqe totale 106 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno+gatim , 2 tualete dhe 1 ballkon. Ka orjentim nga dielli dhe ka planimetri perfekte,punime cilesore si : kapote,ventilim,hidrosanitare inkaso,parket laminant . Kompozimi ne fasade eshte projektuar duke perdorur elemente te drejte te cilet diferencohen nga njeri tjetri me ane te ngjyrave dhe materialeve te perdorura. Jane perdorur dritare te larta te cilat i japin ambienteve me shume drite dhe nje pamje te mire te natyres. Vendndodhja e apartamentit eshte ne zone te mire per banim, prane shkollave dhe institucioneve. Cmimi: 79.000 euro. Aktualisht ne faze murature!

Ndryshuar ne 16 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Tetor, 2019