Apartament me qira 350 Tirane

Jepet me qira apartament 2+1 tek Stacioni i Trenit. Organizimi i apartamentit behet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon kuzhine, 2 tualete dhe 1 verande. Apartamenti ka nje mobilim mjaft cilesor dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri. Per me teper informacion apo per te vizituar pronen kontaktoni ne numrat e meposhtem:

Numer kontakti 1: 0698080800
Numer kontakti 2: 0672055541

Ndryshuar ne 28 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Tetor, 2019