Apartament 87600 Tirane

Shitet super amartament prane shkolles se Baletit tirane, Rruga “Ali Visha”. Apartamenti eshte 2+1, 73m2, ka planimetri perfekte, eshte I perbere nga dy dhoma gjumi, kuzhin-dhome ndenje, nje banjo dhe balkkon. Ndodhet ne nje pallat te ri I ndertuar rreth vitit 2012, punime teper cilsore, kati I 3, ashensor, I arreduar. Me hipotek. Cmimi 1200 euro\M2 I diskutueshem. Per me shume informacion kontaktoni ne 0694266788 email: [email protected] . TOWN ESTATE .

Ndryshuar ne 16 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Tetor, 2019