Apartament 2+1 për shitje tek stacioni i trenit Shkoder Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 tek stacioni i trenit. Apartamenti ka sipërfaqe 68 m² dhe ndodhet në katin e tretë (III). Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo – një ballkon Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë/parket – një ballkon. Apartamenti ofrohet në shitje i mobiluar.

Ndryshuar ne 15 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Tetor, 2019