Apartament 2+1 Vetem 50m nga Deti ne plazh Iliria 36000 Durres

Okazion!!! Apartament 2+1 Shitet per 36000 Euro, Siperfaqja 80 m2,eshte I pajisur me guzhine dhome pritje si dhe dy dhoma gjumi (2+1) ndodhet vetem 50 m nga deti ne plazh iliria Durres, Kati I peste me ashensor. Eshte I mobiluar sic tregojne dhe fotot dhe ka hipotek te rregullt.

Ndryshuar ne 4 N�ntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 4 N�ntor, 2019