Durres, jap me qera magazine Kati 1, 450 m² 500 Euro (Sukth) 500 Sukth

Objekti ndodhet ne Sukth,Durres, rreth 400 mt larg nga Autostrada Tr-Dr. Sip e brendshme 450 m2 me latesi mbi 7 mt dhe ka edhe oborrin 200 m2. Cmimi : 500 Euro/Muaj.

Ndryshuar ne 14 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 14 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 14 Tetor, 2019