Shitet apartament 2+1 125000 Don Bosko

Shitet apartament 2+1 me siperfaqje 112 m2, i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje, kuzhine, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka nje pozicion mjaft te mire dhe ndodhet ne katin e 2-te te banimit.
Cmimi: 125.000 euro.
Per me shume informacion kontaktoni ne: 0672055541 ose 0698080800

Ndryshuar ne 11 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Tetor, 2019