Apartament me qira 500 Tirane

Jepet apartament 2+1 me qira tek Kompleksi Olimpik. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone.Zona ku ndodhet apartamenti krijon nje sere facilitetesh dhe ka prane instuticione te rendesishme.
Per me shume informacion kontaktoni ne nje nga numrat e meposhtem:
Numer kontakti 1: 0698080800
Numer kontakti 2: 0672055541

Ndryshuar ne 11 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Tetor, 2019