Ambient Biznesi me qira 1500 Tirane

Jepet me qira ambient biznesi ne Bllok.
Ambienti ka nje siperfaqe prej 250 m2 dhe ndodhet ne katin e pare. Mjaft i pershtatshem per bar ose restorant. Per me shume informacion kontaktoni ne nje nga numrat e meposhtem:
Numer kontakti 1: 0698080800
Numer kontakti 2: 0672055541

Ndryshuar ne 11 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Tetor, 2019