Okazion . Shitet apartament 2+1 140000 rruga e elbasanit

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi nje sallon kuzhine nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re ku ka punime cilsore. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne 0672055541 ose ne 0698080800..

Ndryshuar ne 11 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Tetor, 2019