Apartament me qira 800 Tirane

Jepet me qira Duplex 800 € te Rruga e Elbasanit.
Duplexi ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon kuzhine , 2 tualete dhe 2 ballkone. Eshte i mobiluar ne mentyre moderne dhe cilesore dhe ka institucione te rendesishme perreth.
Per me shume informacion kontaktoni ne nje nga numrat e meposhtem:
Numër kontakti 1: 0698080800
Numër kontakti 2: 0672055541

Ndryshuar ne 11 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Tetor, 2019