Shitet apartament 2+1 132000 Tirane

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit. Apartamenti ka nje organizim ne dy dhoma gjumi , nje sallon te madh , kuzhine , nje tualet dhe dy ballkone.
Ndodhet ne nje zone mjaft te mire pallat i ri me hipoteke .
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni ne 0672055541 ose 0698080800. .

Ndryshuar ne 11 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Tetor, 2019