Apartament Qira 1700 Tirane

Jepet apartament 3+1 me qira prane Rr. Kosovareve.
Organizimi i apartamentit: -Sip. 170.78 m2 -Parking nentokesor (per makine te vogel) -Pozicionimi- Lindje-Jug-Perendim, me pamje nga Liqeni Artificial -Ngrohje qendrore me gas + Kondicionim -Gjenerator i pergjithshem ne rast blackout-i. -2 Dhoma gjumi + 1 Dhome studio (te shtruara me parket druri) -3 WC -Zona e living, e ngrenies dhe kuzhina jane integruar ne 1 ambient te ndricuar gjate gjithe dites. (shtrimi parket laminat) -Ballkon me pamje nga Liqeni. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne nje nga numrat e meposhtem:

Numer kontakti 1: 0698080800
Numer kontakti 2: 0672055541

Ndryshuar ne 11 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Tetor, 2019