Apartament 65000 Tirane

Shitet apartament 2+1, ne Yzberisht.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenjie, tualet dhe ballkon.
Apartamenti eshte ne proces legalizimi.
Siperfaqja e apartamentit eshte 100 m2 me nje cmim okazion prej 65.000 euro.
Per me teper informacion apo per te vizituar pronen kontaktoni ne numrat e meposhtem:

Numer kontakti 1: 0698080800
Numer kontakti 2: 0672055541

Ndryshuar ne 11 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Tetor, 2019