Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 81 m² 17.000 Euro 17000 Rruga e Durresit

Lokal i ri, shume rinor, ne gjendje pune, klientele te rregullt, eshte I super investuar. Disponon siperfaqe te brendshme 81 m2 dhe veranda 47 m2, nuk paguhet takse per verande. Aktualisht me qera 800 Euro/muaj. Cmimi: 17.000 Euro.

Ndryshuar ne 10 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Tetor, 2019