Apartament 90.000 Tirane

Shitet apartament 3+1 ne katin e katert te nje pallati egzistues, ne zonen e 21 dhjetorit, perball Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit. Apartamenti ka nje organizim te brendshem shum te rregullt, me nje korridor i cili mundeson shperndarjen ne 3 dhomat e gjumit te cilat jane te bollshme dhe plot drite, dhomes se ndenjes e cila ka dhe nje ballkon ne te cilin jane vendosur lavapjata dhe soba e gatimit, si dhe nje tualet me ndricim natyral. Njera nga dhomat e gjumit gjithashtu ka dalje ne nje ballkon te dyte. Orientimi i apartamentit eshte Veri/ Lindje /Jug gje qe mundeson ndricimin dhe ngrohjen ne menyre natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Ndryshuar ne 10 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Tetor, 2019