Apartament 700 Tirane

Jepet me qira apartament 2+1 prane sheshit Wilson.
Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe i pajisur me parket internet dhe sistem ciller per te siguruar komoditet maksimal.
Organizimi i apartamentit behet ne 2 dhoma gjumi,soxhorno,tualet,ballkon.
Qiraja mujore eshte 700 euro.
Per me teper informacion kontaktoni:

Email:[email protected]
Web:www.inovestrealestate.al
Numer kontakti: 0698080800

Ndryshuar ne 11 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Tetor, 2019