SHITET VILE NE VALA MAR TEK GJIRI I LALZIT DURRES 239000 Hamallaj Gjiri i Lalzit Durres

Shitet vile me siperfaqe ndertimi 232m2 dhe 422 m2 hapesire e gjelber, ne Rezidencen "Vala Mar", destinacioni turistik dhe rekreativ i standardeve m� t� larta t� cil�sis� dhe siguris�, n� Shqip�ri dhe rajon.Ne Kompleksin Turistik Vala Mar eshte nd�rthur eksperienca, profesionalizmi dhe metodologjia e p�rparuar,dhe pervoja me e mire e resorteve turistike mesdhetare n� interes t� banor�ve t� ardhsh�m, dhe turizmit n� Shqip�ri. Rezidencat e kompleksit do t� zhvillohen me nj� p�rzierje t� p�rb�r�sve t� banimit duke p�rfshir� vila dhe apartamente t� tipologjive t� ndryshme. K�to rezidenca moderne dhe komode gjenden midis gjelb�rimit karakteristik t� zon�s, kryesisht me pisha t� buta e t� egra, si edhe orientohen me pamje nga bregdeti i art�,i Gjirit t� Lalzit. Vila eshte e organizuar nga dy kate dhe disponon 4 dhoma gjumi, dy dhoma ndenje dhe 2 tualete. Diponon 3 vende parkimi dhe hapesire te gjelber te mjaftueshme per te realizuar nje ambjent relaxues. Per me shume informacion kontaktoni 0682770111

Ndryshuar ne 9 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 9 Tetor, 2019