Shitet Ap.1+1 ne Bulevardin Zhan d'Ark tek ATSH-ja 79800 Bulevardi Zhan d'Ark tek ATSH-ja Tirane

Shitet Ap.1+1 ne Bulevardin Zhan d'Ark tek ATSH -ja Tirane.Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenje/kuzhine,nje dhome gjumi,koridori,ballkoni qe ka fushe-pamje nga bregu i lanes dhe tualeti qe eshte me dritare.Hyrja eshte e restauruar dhe arreduar ne menyre bashkohore,Apartamenti eshte ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues dhe eshte i paisur me certifikate pronesie,orientimi eshte Lindje Perendim qe i ben te mundur nje ndricim dhe diell gjate gjithe dites.Apartamenti eshte i rivleresuar.Per me shume informacion ose vizite ne prone telefononi ne: 0682770111.

Ndryshuar ne 9 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 9 Tetor, 2019