Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 109 m² 87.000 Euro (Rruga e Durresit) 87000 Rruga e Durresit

Apartamenti ndodhet ne 1 pallat te ri cilesor. Eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,1 ballkon. Ka nje siperfaqe prej 109 m2, ndodhet ne katin e 8 ,orientim perendim. Dritare dopio xham,Izolim,Hidrosanitare inkaso,ashensor modern. Cmimi : 87.000 Euro.

Ndryshuar ne 8 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 8 Tetor, 2019