Shitet apartament 1+1 tek Stacioni i Trenit 81000 Tirane

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe totale 74 m2, prane stacionit te Trenit. Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri me punime cilesore. Aktualisht apartamenti eshte i perfunduar dhe gati per banim. Cmimi apartamentit eshte 81'000 euro.

Ndryshuar ne 11 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Tetor, 2019