Apartament 82000 Don Bosko Tirane

Shitet apartament 2+1 pran� komunitetit t� p�rzgjedhur t� Don Boskos.
Apartamenti ndodhet n� katin e 8-t� dhe �sht� i organizuar n� 2 dhoma gjumi , kuzhin� , tualet , ballkon.
Sip�rfaqja totale e apartamentit �sht� 85.9 m2 dhe ambiente t� p�rbashk�ta 9.6m2.
P�r m� tep�r informacion kontaktoni :

Email : [email protected]
Web : www.inovestrealestate.al
Nr kontakti : 0698080800

Ndryshuar ne 7 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 7 Tetor, 2019