Apartament 66250 Tirane

Okazion!

Shitet apartament 2+1 prane Oxhakut.Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,kuzhine,tualet,korridor.
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 96.02 m2.
Cilesia e larte e ndertimit dhe nje komunitet i perzgjedhur e bejne kete projekt te diferencuar.

Per me teper informacion kontaktoni:

Email: [email protected]
Web: www.inovestrealestate.al
Numer kontakti: 0698080800

Ndryshuar ne 7 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 7 Tetor, 2019