Shtepi 50000 Sarande

Shitet shtepi private ne hyrje te qytetit Sarande me hipoteke ka 104 m2 ndertim dhe 300 m2 truall + 500 m2 toke

Ndryshuar ne 5 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 5 Tetor, 2019