Apartament 350 Tirane

OKAZION!

Jepet me qira apartament 3+1 n� zon�n e Tregut Elektrik.
Apartamenti �sht� i mobiluar n� m�nyr� cil�sore dhe komode dhe ndodhet n� katin e 3-t�.
Ka 2 tualete,3 dhoma gjumi,1 kuzhin� t� ndar� dhe 1 soxhorno open-space + ballkon.
P�r m� tep�r informacion kontaktoni:

Email: [email protected]
Web: www.inovestrealestate.al

Nr.cel: +355698080800

Ndryshuar ne 4 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 4 Tetor, 2019