Jepet me qera Ambjent Biznesi 97 m2 ne Rrugen 5 Maji 300 RRUGA 5 MAJI TIRANE

Jepet Me qera Ambjent Biznesi 97 m2 ne Rrugen 5 Maji
Ambjenti perbehet nga nje salle e vetme me Banjo me ndricim dhe aspirim, i pershtatshem per tregetim mallrash,magazine,salle lojrash,zyra,etj.Per me shume informacion na kontaktoni ne 0682770111

Ndryshuar ne 3 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 3 Tetor, 2019