SHITET APARTAMENT 2+1 NE KOMLEKSIN TURISTIK VALA MAR HAMALLAJ DURRES 75000 Kompleksi Turistik Vala Mar Hamallaj Durres

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 85 m2,dhe 77 m2 me 950€/m2 ne Rezidencen "Vala Mar"destinacioni turistik dhe rekreativ i standardeve më të larta të cilësisë dhe sigurisë, në Shqipëri.Ne kompleksin Turistik jane ne shitje Apartamente 1+1 me siperfaqe 61m2dhe 59 m2, me cmim 950€/m2.Ne Kompleksin Turistik Vala Mar eshte ndërthur eksperienca, profesionalizmi dhe metodologjia e përparuar,dhe pervoja me e mire e resorteve turistike mesdhetare në interes të banorëve të ardhshëm, dhe turizmit në Shqipëri. Rezidencat e kompleksit do të zhvillohen me një përzierje të përbërësve të banimit duke përfshirë vila dhe apartamente të tipologjive të ndryshme. Këto rezidenca moderne dhe komode gjenden midis gjelbërimit karakteristik të zonës, kryesisht me pisha të buta e të egra, si dhe orientohen me pamje nga bregdeti i artë,i Gjirit të Lalzit. Apartamenti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, koridori ,tualeti dhe nje ballkon me hapesire te bollshme. Disponon vende parkimi dhe hapesire te gjelber te mjaftueshme per te realizuar nje ambjent relaxues. Per me shume informacion kontaktoni 0682770111

Ndryshuar ne 3 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 3 Tetor, 2019