Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 96 m² 81.500 Euro (Don Bosko) 81500 Don Bosko

Shitet Apartament 2+1, me sipërfaqe 96 m2, orientimi lindje/perëndim, kati i 7 I banimit. Perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 2 banjo dhe 1 ballkon me dalje nga kuzhina. Punime cilesore ne cdo aspekt te kompleksit. Cmimi: 81.500 Euro.

Ndryshuar ne 3 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 3 Tetor, 2019