SHITET APARTAMENT 1+1 NE KOMLEKSIN TURISTIK VALA MAR GJIRI I LALZIT DURRES 57000 HAMALLAJ GJIRI I LALZIT DURRES

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 61 m2, ne Rezidencen "Vala Mar"destinacioni turistik dhe rekreativ i standardeve m� t� larta t� cil�sis� dhe siguris�, n� Shqip�ri.Ne Kompleksin Turistik Vala Mar eshte nd�rthur eksperienca, profesionalizmi dhe metodologjia e p�rparuar,dhe pervoja me e mire e resorteve turistike mesdhetare n� interes t� banor�ve t� ardhsh�m, dhe turizmit n� Shqip�ri. Rezidencat e kompleksit do t� zhvillohen me nj� p�rzierje t� p�rb�r�sve t� banimit duke p�rfshir� vila dhe apartamente t� tipologjive t� ndryshme. K�to rezidenca moderne dhe komode gjenden midis gjelb�rimit karakteristik t� zon�s, kryesisht me pisha t� buta e t� egra, si dhe orientohen me pamje nga bregdeti i art�,i Gjirit t� Lalzit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje, koridori ,tualeti dhe nje ballkon me hapesire te bollshme. Disponon vende parkimi dhe hapesire te gjelbert te mjaftueshme per te realizuar nje ambjent relaxues. Per me shume informacion kontaktoni ne nr 0682770111

Ndryshuar ne 2 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Tetor, 2019