ME QIRA AMBJENT BIZNESI 400 m2 NE RR. SIRI KODRA 1250 RRUGA SIRI KODRA TIRANE

Jepet me qira Ambient biznesi 400 M2 tek blloku i magazinave ne rrugen Siri Kodra. Ambjenti ndodhet ne katin 2,te nje ndertese 2 - Kateshe, buze rruges kryesore ne nje bllok me amabjente komerciale . Ambienti eshte i organizuar nga nje salle te madhe me disa dritare ,nje dhome qe sherben si zyre,nje koridor dhe nje tualet. Ambjenti ka ndricim natyral gjate gjithe dites dhe nje sistem ndricimi elektrik cilesore.Kohet e fundit eshte perdorur si salle ekzpozite per mobileri,eshte perdorur edhe ne funksione tjera. Per informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni ne telefon ne nr. 0682770111

Ndryshuar ne 2 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Tetor, 2019