ME QIRA AMBJENT BIZNESI 140 m2 NE RR. 5 MAJI TIRANE 800 RRUGA 5 MAJI TIRANE

Jepet me qira Ambient biznesi 140 M2 ne rrugen 5 Maji ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin 0,ne nje Pallat 7 - Katesh, buze rruges kryesore. Ambienti eshte i organizuar ne nje salle te madhe me fasade xhami prej 20 m2 dhe nje tualet. Ambjenti ka ndricim natyral gjate gjithe dites dhe nje sistem ndricimi elektrik cilesore.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutemi kontaktoni ne 0682770111

Ndryshuar ne 2 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Tetor, 2019