Shitet toke truall ne Shkallnur Durres 99700 Rruga e plepave Shkallnur Durres

Shitet toke truall ne Shkallnur Durres,se bashku me nje mobileri ne gjendje pune. Toka truall ka nje siperfaqe prej 1480 m2,nga te cilat 595 m2 jane vreshte. Toka ndodhet buze rruges kryesore dhe ne nje zone me zhvillim. Toka eshte afer Rruges se Plepave Durres. Mobileria eshte nje biznes i ngritur prej shume vitesh dhe ka nje klientele te mire.Per shume informacion ju lutem na kontaktoni! ne nr.0682770111.

Ndryshuar ne 2 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Tetor, 2019