Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 135 m² 169.000 Euro (Rruga e Kavajes) 169000 Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te te banimit, me punime super cilesore. Ka siperfaqe totale prej 135 m2 dhe perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma,2 tualete dhe ballkon. Eshte kompleksi rezidencial me i mire ne kryeqytet ku bie ne sy cilesia e punimeve,komforti,park per femije . Nxitoni ta beni tuajin ! Cmimi: 169.000 Euro.

Ndryshuar ne 2 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Tetor, 2019