SHITET VILE 2 Kateshe NE RRUGEN 5 MAJI TIRANE 175000 RRUGA 5 MAJI TIRANE

Shitet Vile ne rrugen Ymer Beqiri. Vila eshte e ndare ne dy kate, me nje siperfaqe totale ndertimi prej 200m2, secili kat nga 100m2. Vila ka 6 dhoma gjumi dhe 2 dhoma te brendshme, nje dhome ndenje, dy tualete dhe 1 ballkon. Aktualisht kati i pare i viles po perdoret si ambjent biznesi. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 262.5m2, ndodhet buze rruges kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni: 0682770111

Ndryshuar ne 1 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 1 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 1 Tetor, 2019