Shitet shtepi , ne rrgen Don Bosko Tirane 215000 Rruga Don Bosko

Shitet shtepi private, nje kateshe ne fillim te rruges Don Bosko. Shtepia ka 3 dhoma gjumi,dhome ndenje-kuzhine,koridor, tualet dhe Verande, me nje siperfaqe ndertimi prej 116m2 dhe siperfaqe trualli prej 227m2, ndodhet buze rruges. Shtepia eshte e ndertuar prej disa vitesh por eshte e mirmbajtur dhe e restauruar.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne 0682770111

Ndryshuar ne 1 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 1 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 1 Tetor, 2019