Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit 115000 Rruga Kodra e diellit Tirane

Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit ,ngjitur me Parkun Botanik te Tiranes, me siperfaqe totale prej 106 m2, i lokalizuar ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, nje tualet, korridor, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te Ri, Apartamenti ka certifikate pronesie.Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni! 0682770111

Ndryshuar ne 30 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Shtator, 2019