Jepet me qira Amb.biznesi 600 M2 ne Rr.Siri Kodra 1200 Rr.Siri Kodra Blloku i magazinave Tirane

Jepet me qira Ambient biznesi 600 M2 tek blloku i magazinave ne rrugen Siri Kodra. Ambjenti ndodhet ne katin 2 buze rruges kryesore ne nje bllok me amabjente komerciale,eshte i paisur me ashensor per ngarkesa mallrash. Ambienti eshte i organizuar nga nje salle e madhe me disa dritare ,nje dhome qe sherben si zyre,nje koridor dhe nje tualet. Ambjenti ka ndricim natyral gjate gjithe dites dhe nje sistem elektrik dhe hidraulik bashkohor.Ne vitet e mepardhme eshte dhene me qera per Fasoneri,Call center etj. Per informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni ne nr 0682770111.

Ndryshuar ne 30 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Shtator, 2019