Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 65 m² 55.000 Euro (Rruga e Dibres) 55000 Tirane

Shitet Apartament cilesor 1+1, 65m2 sip totale. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial dhe organizohet ne sallon+ambient gatimi ,1 dhome gjumi ,1 tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet buze rruges dhe lidhet me akset kryesore. Cmimi oferte: 55.000 Euro. Aktualisht ne faze ndertimi!

Ndryshuar ne 30 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Shtator, 2019