Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 93 m² 80.000 Euro (Rruga e Dibres) 80000 Tirane

Shitet Apartament kleringu 2+1, me siperfaqe 93 m2 ne nje kompleks Rezidencial. Apartamenti organizohet ne Sallon+gatim ,2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 1 ballkon. Dallohet per cilesine super te punimeve,sistem kapote,fasade ventilim, sistem akustik,xham tripleks,chiller etj. Apartamenti ndodhet buze rruges dhe lidhet me akset kryesore. Cmimi: 80.000 Euro. Aktualisht ne faze ndertimi!

Ndryshuar ne 30 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Shtator, 2019