Tirane, shes apartament 3+1, 63.000 Euro Fresku 63000 Tirane

Shitet apartament me verande ne zonen e Freskut,ne 1 kompleks modern banimi. Siperfaqe totale eshte 170 m2, perbehet nga salloni i bollshem+gatim, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, dhe verande e madhe. Ndodhet ne kati 3 banimit ne kompleks. Punime cilesore, zone e qete, larg pluhurit dhe zhurmes se Tiranes. Aktualisht ne faze suvatimi. Cmimi Okazion: 63.000 Euro.

Ndryshuar ne 30 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Shtator, 2019