shitet Apartament 1+1 55 m2 38000 Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu!

Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu ,ngjitur me Komisariatin nr.4 te Tiranes, me siperfaqe totale prej 56 m2, i lokalizuar ne nje nga zonat e mira te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, nje tualet, korridor, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar pjeserisht dhe ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati 3 katesh,apartamenti eshte ne nje pallat ekzistues Apartamenti ka certifikate pronesie.Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na telefononi ne 0682770111

Ndryshuar ne 29 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 29 Shtator, 2019