Apartamente 120 Durres, rruga Stefaniaka

Jepen me qera 2 apartamente; kati i 1 dhe kati i 3 ne nji shtepi private 3 kateshe ne Durres, rruga Stefaniaka.
Numeri +39 3407126599 per kontakt telefon ose WhatsApp

Ndryshuar ne 29 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 29 Shtator, 2019