Apartment 1+1 me aneks plus dhome gatimi 40,000Euro i diskutueshem Shkoder Lagja Partizani ( Rus )

Apartamenti ndodhet ne lagjen Rus siper dyqanit te bukes ( te vjeter ) kati 2te hyrja e par. Shtepia eshte e rregulluar dhe shitet me te gjitha oriendite. Cmimi 40,000Euro i diskutueshem per me teper kontakto 0682627069

Ndryshuar ne 25 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 Shtator, 2019