Apartament 870 Tirane

Shitet apartament prane Komnes se Parisit, tek mbikaliki prane Big Market. Apartamenti eshte 2+1, 110 m2, kati i 4 i mobiluar, pa ashensor. Eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon. Cmimi870euro\m2 i diskutueshem. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne 0694266788 email; [email protected] . TOWN ESTATE .

Ndryshuar ne 20 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Shtator, 2019