Tirane, shes apartament, 2+1, Kati 5, 96 m� 66.000 Euro (Oxhaku) 66000 Tirane

Apartamenti ndodhet n� katin 5 banim dhe ka sip�rfaqe totale prej 96 m2. Apartamenti perbehet nga: salloni i ndenie+gatim ,2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Ka kubatur� e rregullt dhe eshte i pajisur me sistemin e ngrohjes & ftohjes,termoizolim dhe izolim akustik. Cmimi: 66.000 Euro.

Ndryshuar ne 19 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Shtator, 2019