Tirane, shes Vile 3+1+A+BLK 300 m² 450.000 Euro 450000 Tirane

E konceptuar për një jetesë komode, vila ofron një sipërfaqe te madhe dhe me hapesira te bollshme. Me 4 ambiente te organizuara ne dhome ndenje, dhoma gjumi, gaming room, home cinema, zyre. E organizuar me një kat nëntokë, katin përdhe dhe një kat të dyte, vila ofron parking për dy makina dhe të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë të rehatshme si ambiente ndenje dhe rekreative, lavanteri, kuzhinë të madhe, garderobë etj. Sip totale mbi 300 m2. Ofron një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar midis qetësisë, gjelbërimit dhe stilit luksoz. Cmimi: 450.000 Euro.

Ndryshuar ne 19 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Shtator, 2019