Tirane, shes apartament duplex 350000 Tirane

Dupleks ndodhet ne nje komplekset me te mira dhe ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Kjo tipologji apartamenti dallon nga çdo tjetër, me hapësirë mëse të mjaftueshme për një stil komod jetese, qetësinë dhe relaksin që të ofron vendodhja, gjelbërimin që e rrethon dhe parkimin e garantuar për dy vende. Sip banimit totale 155 m2 ,parking dhe oborr. Në katin përdhe të objektit janë të organizuara dhoma e ndenjes, kuzhina, 1 tualet dhe një depo. Në katin e parë të objektit janë të organizuara 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Eshte zgjedhja ideale per t’ju larguar kaosit të qytetit dhe për të krijuar një ambient të këndshëm dhe të ngrohtë shtëpiak. Cmimi: 350.000 Euro.

Ndryshuar ne 19 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Shtator, 2019