Dyqan 400 Tirane


Jepet me qera dyqan me hipoteke mbrapa hotel Diplomat 2. Ka nje siperfaqe prej 50m2 , eshte i gjithi me vetrat xhami dhe disponon 3 vende parkimi. Dyqanit i jane bere te gjitha investimet e nevojshme dhe zona ku ndodhet eshte teper e favorshme. Cmimi 400 Euro. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne 0694266788 email; [email protected] . TOWN ESTATE .

Ndryshuar ne 18 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Shtator, 2019