Apartament 140000 Tirane

Shitet apartamet 2+1, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, Komuna e Parisit, pallati tek lulishtja. Apartameti ka nje siperfaqe prej 126 m2 , i perbere prej 2 dhomash, kuzhine-dhome ndenje, 2 banjo dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 9, me ashensor.Gjithashtu disponon nje garazhd prej 30m2 , i cili mund te shitet edhe vec. Apartamenti eshte i gjithi i mobiluar. Cmimi 140000 Euro vetem apartamenti , ndersa cmimi bashke me garazhdin eshte 160000 Euro/total.
Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne 0694266788 email; [email protected] . TOWN ESTATE .

Ndryshuar ne 18 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Shtator, 2019